Borac ponovo pobedio Novi Pazar u pripremnom meču (VIDEO)

Čačak – U drugom uzastopnom duelu dva rivala, Borac je u Hali kraj Morave savladao Novi Pazar rezultatom 87:75 (22:30, 21:14, 28:10, 16: 21) u meču koji se igrao u sklopu priprema za narednu sezonu.

Košarkaši Novog Pazara su bolje započeli meč i visokim ritmom uz odličan procenat šuta stvorili opipljivu prednost koja je u jednom trenutku prve četvrtine bila i dvocifrena.

Borac je u nakon prvog kvartala zaigrao angažovanije pa su do kraja prvog poluvremena uspeli da dođu na svega pola koša zaostatka.

Treći period je doneo nastavak takve igre Borca pa je Borac vrlo brzo preuzeo kontrolu utkamice i došao do dvocifrene prednosti koju je održavao do samog kraja utakmice.

Podsećamo da je Borac u sredu gostovao u Novom Pazaru i slavio rezultatom 83:87.