PLS: Borac ubedljivo poražen kraj Morave

Čačak – U okviru prvog kola Prve lige Srbije, Inđija je sinoć na stadionu kraj Morave deklasirala Borac sa 4:0 i Čačanima objasnila da neće baš tako lako do povratka u elitu.

Ovom ubedljivom pobedom Inđija je zasela i na čelo Prve lige Srbije, ali je to naravno samo zahvaljujući boljoj gol razlici.

Gosti su prvi gol postigli u 19. minutu, a strelac je bio Nenad Lukić. Deset minuta kasnije isti igrač sa bele tačke duplira prednost Inđije.
U drugom poluvremenu fudvačeri Inđije postižu još dva gola, prvo je Dušan Stoiljković u 67.minutu povećao prednost na 0:3, da bi u 83. ponovo Stojiljković postigao i četvrti gol za goste.

Fudbaleri Borca narednog vikenda dočekuju Radnički 1923 iz Kragujevca kada će imati prilklu da poprave utisak sa premijernog nastupa u ovoj sezoni.