PLS: Borac kraj Morave savlado Žarkovo, het trik Tripkovića (VIDEO)

Čačak – U utakmici desetog kola Prve lige Srbije u fudbalu, fudbaleri Borca su na stadionu kraj Morave savladali OFK Žarkovo sa ubedljivih 3:1 (2:0).

Borac je poveo golom Nikole Tripkovića sa bele tačke u 19. minutu, a prednost je udvostručio u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena, preko istog igrača. Na startu drugog dela Tripković postiže treći gol za het trik. Nakon ovog gola primento je opao ritam igre, Žarkovo je imalo nekoliko prilika do kraja i jednu od njih iskoristilo u 86. minutu kada su postigli počasni gol, strelac je bio Krsto Đorđević.

Valja dodati da je Borac imao još nekoliko izglednih šansi, posebno trostruki strelac Tripković koji je mogao do još nekog gola.

Borac nakon druge pobede u sezoni ima 10 bodova što je dovoljno za jedanaestu poziciju na tabeli. U narednom kolu Borac gostuje TSC-u u Bačkoj Topoli.